7

 Ērti un parocīgi veicami būvdarbi 
Izmantojot ģipškartona loksnes tiek meklēti optimālākie ergonomiskie risinājumi sausās būves tehnikā
Ražojumu pilnveidošana
Ģipškartona loksne ir smaga. Tai ir liels blīvums, kas sekmē izstrādājuma skaņizolācijas un ugunsdrošības īpašības. Tajā pat laikā tiek meklēts optimālākais risinājums, lai iegūtu maksimālo efektu neupurējot ne ergonomisko, ne ekonomisko faktoru, ne arī ražojumu tehniskās īpašības. Kopš sešdesmitajiem gadiem ģipškartona loksnes svars ir samazināts gandrīz par 15%.

Alternatīvas sistēmas
Tieši tiem patērētājiem, kuri vēlas vēl vieglākas ģipškartona loksnes, nekā šodien piedāvātās standartloksnes, ir izstrādāta jauna sienu sistēma uz 900 mm platu ģipškartonu lokšņu bāzes.

Darbu atvieglo papildaprīkojums
Lai atvieglotu darbu ar ģipškartona loksnēm un uzlabotu darba rezultātu, tiek pilnveidots arī papildaprīkojums un darbarīki. Pēdējā laikā ir noticis milzīgs lēciens šajā ziņā. Var minēt, piemēram, darba-transporta galdu, kurš piemērots gan ģipškartona lokšņu transportēšanai būvobjekta robežās, gan arī viegli transformējams lietošanai par darba virsmu strādāšanai parocīgā augstumā. Var minēt lokšņu pacelšanas sistēmu lokšņu transportēšanai un pacelšanai. Var minēt arī ergonomisko rokturi lokšņu pārnēsāšanai, liftu lokšņu montāžai pie griestiem un pie slīpajām sienām. Ir vēl daudz dažādi darbarīki. Tuvākas ziņas par papildaprīkojumu un darbarīkiem var sniegt ģipškartona lokšņu izplatītāji.

 

 

 

Ģipškartona lokšņu izplatītājiem ir informācija par darbarīkiem un palīglīdzekļiem, kas atvieglos darbu ar ģipškartona loksnēm.


[Atpakaļ]     |     [Izdrukāt]     |     [Tālāk]