Jauns skaņizolējošais profils Norgips metāla profilu sortimentā.

2002.gada 6.augusts

Pēc vairāku gadu pētījumu un izmēģinājumu veikšanas uzņēmums Europrofil ir izstrādājis metāla karkasa elementu - tērauda profilu, kam piemīt ļoti labas skaņizolācijas īpašības. Jaunais produkts jau ir pieejams tirgū. Pieejami arī dokumenti, kuros skaitļu veidā uzrādītas tā ugunsdrošības un skaņizolācijas īpašības.


Dārgās kļūdas projektā

2001. gada 11. decembris

Pēdējos gados tirgus arvien vairāk pieprasa būvkonstrukcijas ar labām skaņizolācijas īpašībām. Tai pašā laikā meklēti tiek lētākie un vienkāršākie risinājumi dzīvokļu un citām konstrukcijām, kam nepieciešama laba skaņizolācija. Bet ne vienmēr kvalitāti var apvienot ar maziem tēriņiem.


Telpas mikroklimats, mitrums un pelējums.

19. janvāris 2001

Mitrums pats par sevi celtniekiem problēmas nerada, taču tas var ierosināt un uzturēt postošus procesus mitruma iedarbībai pakļautajai būvei.


Ko darīt, ja ģipškartona loksnes samirkušas?

2. decembrī 2000

Ja kādu brīdi bijis spēcīgs lietus, daudzi pieredzējuši, kā mitrums iekļuvis pagrabos vai arī sevi manīt likuši caurumi jumtā. Reizēm ir cietušas arī ģipškartona konstrukcijas.
Ko darīt?


Izmanto bēniņu telpas

15. septembrī 2000

Vecās bēniņu telpās ir iespējams realizēt daudzas ieceres. Tur var iekārtot mājīgas dzīvojamas istabas. Varbūt no tām pavērsies skaists skats, varbūt piepildīsies sapnis par labāku apgaismojumu un ventilāciju.


Labs mikroklimats, izmantojot ģipškartona loksnes

31. maijā 2000

Nepietiek ar labu arhitektūru un veiksmīgu tehnisko risinājumu izvēli, ja ēkā nav veselīgs mikroklimats. Svarīgakais ir cilvēku labsajūta.


Vai katrs sestais norvēģis dzīvo uz degbumbas?

31. maijā 2000

1997. gada 1. jūlijā Norvēģijā stājušies spēkā jaunie būvnoteikumi . Pārejas periods, kad bija iespējams iegūt sertifikātus jau esošajām būvēm saskaņā ar nu jau novecojošajām prasībām ir izbeidzies.
Ar ko tad atšķiras šie jaunie Norvēģijas būvnoteikumi no vecajiem?


Marķējuma zīme " Iekštelpām piemērots veselīgs būvmateriāls"

31. maijā 2000

Šī ir pirmā marķējuma zīme būvmateriāliem Norvēģijā, kas apliecina, ka būvmateriāla lietošana iekštelpās neapdraud telpas mikroklimatu.
Gods pirmajai marķēt savus ražojumus ar šo zīmi ir ticis ģipškartona lokšņu ražošanas industrijai.


[Atpakaļ]